Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.ghs-cz.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.ghs-cz.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 600
Volejte pro další info:
tel.: 556 702 652
mob.: 605 779 797

O SYSTÉMU GHS

GHS, neboli General Heating System

je produktový celek – systém , na kterém se podílí několik výrobců- dodavatelů především z Itálie, které jsme vybírali na základě záruky kvality jejich výrobků. Produkty jsou vyráběny v moderních závodech, na strojích a linkách pomocí nejnovějších technologií. Výroba i produkty jsou ověřeny certifikáty kvality podle nejpřísnějších směrnic a norem platných pro země EU.

GHS systém obsahuje kompletní produktové řady nejen pro realizaci podlahového topení, ale i další produkty pro realizaci rozvodů vody, plynu a topení. je produktový celek, který jsme pečlivě vybrali z kvalitních dodavatelů podlahového topení a příslušenství. Systém obsahuje kompletní produktové sady pro realizaci podlahového teplovodního topení.

Životnost podlahového topení by měla být 50 a více let, proto je třeba zvážit volbu kvalitních výrobků. Životnost podlahového topení ovlivňuje mnoho faktorů, například kvalita použitých materiálů, kvalita a způsob instalace, kvalita zalití anhydritem a další. Podlahové topení má však značně delší životnost, než ostatní způsoby vytápění.

Podlahové topení GHS je úsporný a nízkoteplotní systém určený,nejen pro moderní rodinné domy, ale i pro veřejná zařízení jako jsou školy, školky, nemocnice, kanceláře, prodejní prostory, restaurace a sportoviště. GHS je kvalitní systém vytápění, který je ekonomicky nenáročný a je ohleduplný k lidskému zdraví.

Podlahové topení nevysušuje vzduch, nemnoží se díky teplotě na podlaze bakterie a proto je vhodné pro děti a alergiky. Při použití systému GHS Vám zaručíme, že si budete spokojeně užívat teplo domova s malými náklady a vysokou životností.

Součástí nabídky je také návrh řešení, cenová kalkulace či samotná montáž topení.